WPML String Translation 3.3.0-dev - en to nl translation catalogue (266 entries)

en:  They were added to the translations table.
nl: Ze zijn toegevoegd aan de vertalingstabel.

en: %d new translation was added. | %d new translations were added.
nl[0]: %d nieuwe vertaling toegevoegd.
nl[1]: %d nieuwe vertalingen toegevoegd.

en: %d translation was updated. | %d translations were updated.
nl[0]: %d vertaling is bijgewerkt.
nl[1]: %d vertalingen werden bijgewerkt.

en: %s slugs are set to be translated, but they are missing their translation
nl: %s slugs zijn ingesteld om vertaald te worden maar ze missen de vertaling

en: (original)
nl: (origineel)

en: * This feature is only intended for sites that are in development. It will significantly slow down the site, but help you find strings that WPML cannot detect in the PHP code.
nl: * Deze functie is alleen bedoeld voor sites die in ontwikkeling zijn. Het zal de site aanzienlijk vertragen, maar het zal u helpen om strings te vinden die WPML niet kan detecteren in de PHP-code.

en: -- Please select --
nl: -- Selecteer a.u.b. --

en: .po file :
nl: .po bestand :

en: Action
nl: Actie

en: Active
nl: Actief

en: Add selected strings
nl: Geselecteerde strings toevoegen

en: Add the new translations.
nl: De nieuwe vertalingen toevoegen.

en: Adds theme and plugins localization capabilities to WPML | <a href="https://wpml.org/documentation/getting-started-guide/string-translation/">Documentation</a> | <a href="https://wpml.org/version/wpml-string-translation-3-3-0-dev/">WPML String Translation 3.3.0-dev release notes</a>
nl: Voegt thema- en plugin-localisatiemogelijkheden toe aan WPML | <a href="https://wpml.org/documentation/getting-started-guide/string-translation/">Documentatie</a> | <a href="https://wpml.org/version/wpml-string-translation-3-3-0-dev/">WPML String Translation 3.3.0-dev release notes</a>

en: Admin Texts Translation
nl: Beheer van teksten Vertaling

en: All
nl: Alles

en: All %d strings from all pages are selected.
nl: Alle %d strings van alle pagina's zijn geselecteerd.

en: All %d strings on this page are selected.
nl: Alle %d strings op deze pagina zijn geselecteerd.

en: All Translation Priorities
nl: Alle vertaalprioriteiten

en: All domains
nl: Alle domeinen

en: All strings
nl: Alle strings

en: All strings in %s
nl: Alle strings in %s

en: Also create translations according to the .po file
nl: Ook vertalingen volgens het .po-bestand creëren

en: Also include translations
nl: Ook vertalingen opnemen

en: Also prevent similar messages in the future?
nl: Dit soort berichten ook in de toekomst negeren?

en: Apply
nl: Toepassen

en: Are you sure you want to delete these packages?
    Their strings and translations will be deleted too.
nl: Weet je zeker dat je deze pakketten wilt verwijderen?
    Hun strings en vertalingen worden ook verwijderd.

en: Are you sure you want to delete these strings?
    Their translations will be deleted too.
nl: Weet je zeker dat je deze strings wilt verwijderen?
    Hun vertalingen worden ook verwijderd.

en: Auto register untranslated strings
nl: Automatisch onvertaalde strings registreren

en: Auto-download WordPress translations
nl: Automatisch WordPress-vertalingen downloaden

en: Auto-registered, translation needed
nl: Automatisch geregistreerd, vertaling nodig

en: Automatic string registration will remain active for <span class='counter-msg'>%s</span>. Please visit the site's front-end to allow WPML to find strings for translation.
nl: Automatische string-registratie blijft actief voor <span class=“counter-msg”>%s</span>. Bezoek de frontend van de site om WPML strings te laten vinden voor vertaling.

en: Be sure to turn off this feature before your site goes live to avoid performance issues.
nl: Zorg ervoor dat je deze functie uitschakelt voordat je site live gaat om prestatieproblemen te voorkomen.

en: By default WPML assumes that strings in themes and plugins are in English. If you're using a theme or plugin that has strings in other languages you can set the language of text-domains.
nl: Standaard gaat WPML ervan uit dat strings in thema's en plugins in het Engels zijn. Als u een thema of plugin gebruikt met strings in andere talen, kunt u de taal van tekstdomeinen instellen.

en: Can't find the strings you're looking to translate? Add more strings for translation.
nl: Kunt u de strings die u wilt vertalen niet vinden? Voeg meer strings toe voor vertaling.

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Change the language of selected strings
nl: Verander de taal van de geselecteerde strings

en: Change translation priority of selected strings
nl: Verander de vertaalprioriteit van de geselecteerde strings

en: Check for string issues
nl: Controleren op snaarproblemen

en: Check other languages
nl: Andere talen controleren

en: Choose the user roles you would like to make translatable: %s
nl: Kies de gebruikersrollen die u vertaalbaar wilt maken: %s

en: Cleanup and optimization completed!
nl: Schoonmaak en optimalisatie voltooid!

en: Cleanup and optimize string tables
nl: Stringtabellen opruimen en optimaliseren

en: Click here to enable it
nl: Klik hier om het in te schakelen

en: Click to toggle
nl: Klik om om te schakelen

en: Close
nl: Afsluiten

en: Complete
nl: Voltooien

en: Completely translated strings
nl: Compleet vertaalde strings

en: Configure
nl: Configureren

en: Contains %s strings
nl: Bevat %s strings

en: Core
nl: Kern

en: Current source language
nl: Huidige brontaal

en: Data saved
nl: Gegevens opgeslagen

en: Default package language
nl: Standaard pakkettaal

en: Delete Selected Packages
nl: Geselecteerde pakketten verwijderen

en: Delete selected strings
nl: Geselecteerde strings verwijderen

en: Disable auto register of untranslated strings
nl: Automatische registratie van onvertaalde strings uitschakelen

en: Dismiss all notices
nl: Alle mededelingen negeren

en: Display %d results per page
nl: %d resultaten per pagina weergeven

en: Display all results
nl: Alle resultaten weergeven

en: Display packages for this kind:
nl: Pakketten voor dit soort weergeven:

en: Display:
nl: Weergave:

en: Displaying %1$s&#8211;%2$s of %3$s
nl: Weergave van %1$s&#8211;%2$s van %3$s

en: Domain
nl: Domein

en: Edit user roles
nl: Bewerk gebruikersrollen

en: English
nl: Engels

en: Error: please try again
nl: Fout: probeer het opnieuw

en: Errors: %s
nl: Fouten: %s

en: Exact match
nl: Exacte overeenkomst

en: Existing translation
nl: Bestaande vertaling

en: Export strings into .po/.pot file
nl: Strings exporteren naar een .po-/.pot-bestand

en: Failed downloading the language information file.
nl: Kon het informatiebestand van de betreffende taal niet downloaden.

en: Failed downloading the language information file. Please go back and try a little later.
nl: Het downloaden van het bestand met de taalinformatie is mislukt. Gelieve terug te keren en het straks eens opnieuw te proberen.

en: File upload error
nl: Fout bij het uploaden van het bestand

en: Files already scanned.
nl: Bestanden al gescand.

en: For more details, see %s.
nl: Voor meer informatie, zie %s.

en: Frontend preview
nl: Frontend voorbeeldweergave

en: Highlight color for strings
nl: Kleur voor strings doen oplichten

en: If it's an %1$sonline site%2$s, contact your hosting company and request that they make that folder writable.
nl: Als het een %1$sonline site%2$s is, neem dan contact op met uw hostingbedrijf en vraag of ze die map beschrijfbaar kunnen maken.

en: If this is a %1$slocal development site%2$s, make sure that your local server can write to this folder.
nl: Als dit een %1$slokale ontwikkelingssite%2$s is, zorg er dan voor dat uw lokale server naar deze map kan schrijven.

en: Import
nl: Importeren

en: Import / export .po
nl: .po importeren / exporteren

en: In domain:
nl: Op het gebied van:

en: In progress
nl: In uitvoering

en: In translation basket
nl: In vertaalmandje

en: Inactive
nl: Inactief

en: Inactive Widgets
nl: Inactieve Widgets

en: Include translations
nl: Vertalingen meenemen

en: Invalid language: %s
nl: Ongeldige taal: %s

en: Invalid nonce
nl: Ongeldige nonce

en: Kind
nl: Soort

en: Language of domains
nl: Taal van domeinen

en: Language of this %1$s is %2$s
nl: Taal van dit %1$s is %2$s

en: Languages of domains
nl: Talen van domeinen

en: Learn more about %1$stranslating admin and settings strings.%2$s
nl: Lees meer over %1$shet vertalen van beheer- en instellingsstrings.%2$s

en: Learn more about %1$stranslating user meta information.%2$s
nl: Lees meer over %1$shet vertalen van gebruikersmeta-informatie.%2$s

en: Learn more about finding strings
nl: Leer meer over het vinden van strings

en: Loaded
nl: Geladen

[ctx: MO Import blocked 1/4]
en: There is a problem with the String Translation table in your site.
nl: Er is een probleem met de Stringvertaaltabel van uw site.

[ctx: MO Import blocked 2/4]
en: This problem is not causing a problem running the site right now, but can become a critical issue in the future.
nl: Dit problem veroorzaakt geen probleem bij het laden van de site op dit moment maar kan in de toekomst kritisch worden.

[ctx: MO Import blocked 3/4]
en: WPML support team knows how to fix it.
nl: Het hulpteam van WPML weet hoe u dit kunt oplossen.

[ctx: MO Import blocked 4/4]
en: Please add a message in the relevant <a href="%s" target="_blank">support thread</a> and we'll fix it for you.
nl: Voeg een bericht toe in het betreffende <a href="%s" target="_blank">hulpforum</a> en wij zullen het voor u maken.

[ctx: MO Import blocked short 1/3]
en: WPML cannot replace .mo files because of technical problems in the String Translation table.
nl: WPML kan .mo-bestanden niet vervangen vanwege technische problemen in de Stringvertaaltabel.

[ctx: MO Import blocked short 2/3]
en: WPML support team knows how to fix it.
nl: Het hulpteam van WPML weet hoe u dit kunt oplossen.

[ctx: MO Import blocked short 3/3]
en: Please add a message in the relevant <a href="%s" target="_blank" >support thread</a> and we'll fix it for you.
nl: Voeg een bericht to in de betreffende <a href="%s" target="_blank" >hulpforum</a> en wij zullen het voor u oplossen.

en: Making User Meta Information Translatable
nl: Gebruikersmeta-informatie vertaalbaar maken

en: Missing parameters
nl: Ontbrekende parameters

en: Missing version number for translation.
nl: Ontbrekend versienummer voor vertaling.

en: Multibyte String extension
nl: Multibyte String uitbreiding

en: Multibyte String extension is required for WPML String Translation.
nl: Multibyte String uitbreiding is vereist voor WPML Stringvertaling.

en: Name
nl: Naam

en: Name: %s
nl: Naam: %s

en: Needs re-scanning
nl: Moet opnieuw worden gescand

en: Needs update
nl: Moet worden geüpdatet

en: New
nl: Nieuw

en: New translation
nl: Nieuwe vertaling

en: New translations (%d)
nl: Nieuwe vertalingen (%d)

en: No - keep showing these message
nl: Nee, blijf dit soort berichten laten zien

en: No TextDomain
nl: Geen tekstdomein

en: No action performed. Please select the strings that you need to update or add.
nl: Geen actie uitgevoerd. Gelieve de strings te selecteren die je wilt updaten of toevoegen.

en: No packages found
nl: Geen pakketten gevonden

en: No records found
nl: Geen documenten gevonden

en: No string found
nl: Geen string gevonden

en: No strings found
nl: Geen strings gevonden

en: No updates found.
nl: Geen updates gevonden.

en: Nonce value is invalid
nl: Momentwaarde is ongeldig

en: Not loaded
nl: Niet geladen

en: Not marked as 'complete'. Press 'Save' to enable.
nl: Niet gemarkeerd als 'voltooid'. Druk op 'Opslaan' om te activeren.

en: Not scanned yet
nl: Nog niet gescand

en: Not seeing strings that you are looking for?
nl: Ziet u strings niet die u zoekt?

en: Not translated
nl: Niet vertaald

en: Number of strings
nl: Aantal strings

en: OnTheGoSystems
nl: Onthegosystemen

en: PO export may be glitchy. We are working to fix it.
nl: PO exporteren kan handig zijn. Wij werken aan de reparatie.

en: Package Management
nl: Pakketbeheer

en: Packages
nl: Pakketten

en: Partial Translation
nl: Gedeeltelijke vertaling

en: Partial translation
nl: Gedeeltelijke vertaling

en: Please activate WPML Multilingual CMS to have WPML String Translation working.
nl: Activeer WPML Multilingual CMS zodat WPML String Vertaling werkt.

en: Please enter a domain!
nl: Voer een domein in

en: Please select at least one document to translate.
nl: Gelieve ten minste een document te selecteren om te vertalen.

en: Please select at least one language to translate into.
nl: Gelieve ten minste een taal te selecteren om naar te vertalen.

en: Please select the .po file to upload!
nl: Gelieve het .po-bestand te selecteren dat u wilt uploaden!

en: Post "%1$s" will be ignored for %2$s, because translation is already in progress.
nl: Bericht "%1$s" zal genegeerd worden voor %2$s, omdat de vertaling al begonnen is.

en: Post "%1$s" will be ignored for %2$s, because translation is already waiting for translator.
nl: Bericht "%1$s" zal genegeerd worden voor %2$s, omdat de vertaling al wacht op een vertaler.

en: Preview string on site
nl: Voorbeeldweergave van string op site

en: Preview where this string appears on your site
nl: Bekijk waar deze string op uw site verschijnt

en: Proceed
nl: Verdergaan

en: Processing
nl: Verwerking

en: Remove strings by domain
nl: Verwijder strings per domein

en: Return to String Translation
nl: Terug naar String Translation

en: Review changes and update
nl: Wijzigingen nakijken en updaten

en: Save
nl: Opslaan

en: Save settings
nl: Instellingen opslaan

en: Scan selected components for strings
nl: Scan geselecteerde componenten voor strings

en: Scan selected plugins for strings
nl: Scan geselecteerde plugins op strings

en: Scan selected themes for strings
nl: Scan geselecteerde thema's op strings

en: Scan strings in themes, plugins and WordPress
nl: Scan strings in thema's, plugins en WordPress

en: Scan successful: WPML found %s strings.
nl: Scan succesvol: WPML heeft %s strings gevonden.

en: Scan the selected components to make new texts available for translation.
nl: Scan de geselecteerde componenten om nieuwe teksten beschikbaar te maken voor vertaling.

en: Scanned
nl: Gescand

en: Scanning file: %s
nl: Scannen bestand: %s

en: Search
nl: Zoeken

en: Search for:
nl: Zoeken naar:

en: Search in both the original language and in translations. Searching in translations may take a bit of time.
nl: Zoek in zowel de originele taal als in vertalingen. Zoeken in vertalingen kan enige tijd in beslag nemen.

en: Select All
nl: Alles selecteren

en: Select affected components
nl: Selecteer betrokken componenten

en: Select all
nl: Alles selecteren

en: Select all strings that match this search
nl: Selecteer alle strings die overeenkomen met deze zoekopdracht

en: Select domain:
nl: Domein selecteren:

en: Select for which domain to set the language:
nl: Selecteer voor welke domein u de taal wilt instellen:

en: Select from existing
nl: Kies uit bestaande

en: Select the original language of strings to import
nl: Kies de oorspronkelijke taal van de te importeren strings

en: Select the user roles whose information you want to make translatable and then use the String Translation page to translate it.
nl: Selecteer de gebruikersrollen waarvan u de informatie vertaalbaar wilt maken en gebruik vervolgens de pagina String Vertaling om deze te vertalen.

en: Select what the strings are for:
nl: Selecteer waarvoor de strings moeten dienen:

en: Send to translation
nl: Verzenden om te vertalen

en: Set different slugs in different languages for %s.
nl: Verschillende slugs in verschillende talen instellen voor %s.

en: Set the original language of themes and plugins
nl: Stel de originele taal van thema's en plugins in

en: Set the source language of these strings to:
nl: Zet de brontaal van deze strings op:

en: Show custom MO Files Pre-generation dialog box
nl: Dialoogvenster aangepaste pregeneratie MO-bestanden weergeven

en: Show page builder packages
nl: Toon paginabouwer pakketten

en: Showing only strings that contain %s
nl: Enkel strings weergeven die %s bevatten

en: Skipping file: %s
nl: Overslaan bestand: %s

en: Slug translations
nl: Slugvertalingen

en: Some of the strings selected belong to packages. You can only change the language of these strings if all strings in the packages are selected.
nl: Sommige van de geselecteerde strings behoren tot pakketten. U kunt alleen de taal van deze strings wijzigen als alle strings in de pakketten geselecteerd zijn.

en: Some themes and plugins don't properly set the textdomain (second argument) in GetText calls. When you select this option, WPML will assume that the strings found in GetText calls in the PHP files of the theme and plugin should have the textdomain with the theme/plugin's name.
nl: Sommige thema's en plugins stellen de tekstdomeinen (second argument) niet goed in in GetText-oproepen. Als u deze optie selecteert, zal WPML beschouwen dat de strings in GetText-oproepen en PHP-bestanden van het thema en plugin de tekstdomein moet hebben met de naam van het thema/plugin.

en: String Tracking Enabled
nl: String Tracking Ingeschakeld

en: String Translation
nl: Stringvertaling

en: String auto registration is disabled.
nl: String auto-registratie is uitgeschakeld.

en: Strings in need of translation
nl: Strings die vertaald moeten worden

en: Strings in the theme and plugins
nl: Strings in het thema en plugins

en: Strings per page:
nl: Strings per pagina:

en: Strings that need translation
nl: Strings die vertaling nodig hebben

en: Submit
nl: Insturen

en: Success!
nl: Succes!

en: Textdomain
nl: Tekstdomein

en: The database has been updated.
nl: De database is bijgewerkt.

en: The following files were processed:
nl: De volgende bestanden werden verwerkt:

en: Themes
nl: Thema's

en: There is nothing to be updated or to be added.
nl: Er is niets om te updaten of toe te voegen.

en: There is nothing to translate.
nl: Er is niets om te vertalen

en: These are the strings that we found in your .po file. Please carefully review them. Then, click on the 'add' or 'cancel' buttons at the %1$sbottom of this screen%2$s. You can exclude individual strings by clearing the check boxes next to them.
nl: Dit zijn de strings die we vonden in uw .po-bestand. Gelieve ze zorgvuldig na te kijken. Klik vervolgens op de knoppen "toevoegen" of "annuleren" %1$onderaan dit scherm%2$s. U kunt individuele strings uitsluiten door de selectievakjes naast de strings uit te vinken.

en: This domain currently has the following strings:
nl: Dit domein heeft nu de volgende strings:

en: This feature helps you find where the text (strings) appears on your site, so you can translate it more easily. 
    											It may slow down your site while it's running, so it's best to use it only during development. 
    											Remember to turn it off when your site goes live to keep things running smoothly.
nl: Deze functie helpt je te vinden waar de tekst (strings) op je site verschijnt, zodat je het gemakkelijker kunt vertalen. 
    											Het kan je site vertragen terwijl het actief is, dus het is het beste om het alleen tijdens de ontwikkeling te gebruiken. 
    											Vergeet niet om het uit te schakelen wanneer je site live gaat om alles soepel te laten verlopen.

en: This feature is disabled. %1$sClick here to enable it.%2$s
nl: Deze functie is uitgeschakeld. %1$sKlik hier om deze in te schakelen.%2$s

en: This folder appears to be not writable. This is blocking translation for strings from appearing on the site.
nl: Deze map lijkt niet beschrijfbaar. Dit blokkeert dat de vertaling van strings niet op de site verschijnen.

en: This includes strings like footer text, copyright notices, plugin options and settings, time format, widget texts, and more.
nl: Dit omvat strings zoals voettekst, copyrightmeldingen, plugin-opties en -instellingen, tijdnotatie, widgetteksten en meer.

en: This is the list of strings that are not used or they are linked to wrong translation data.
nl: Dit is de lijst met strings die niet worden gebruikt of die zijn gekoppeld aan verkeerde vertaalgegevens.

en: This preview shows where the selected string appears on your site’s front-end.
nl: Deze voorbeeldweergave toont waar de geselecteerde string verschijnt op de front-end van uw site.

en: This update includes %d new strings and %d updated strings. You can review the strings below. Then, go to the <a%s>bottom of this page</a> and click on the Proceed button.
nl: Deze update bevat %d nieuwe strings en %d strings die geüpdatet zijn. Je kunt de strings hieronder nakijken. Daarna moet je klikken op de knop Verdergaan <a%s>onderaaan deze pagina</a>.

en: This will load the translation files and WPML will be able to scan them.
nl: Dit zal de vertaalbestanden laden en WPML zal in staat zijn om ze te scannen.

en: To translate strings automatically, by your translators or a translation service, use the %sTranslation Dashboard%s.
nl: Om strings automatisch te vertalen, door uw vertalers of een vertaaldienst, gebruik het %sVertaaldashboard%s.

en: Track where strings appear on the site
nl: Bijhouden waar strings op de site verschijnen

en: Translate User Meta Information
nl: Vertaal gebruikersmeta-informatie

en: Translate User properties
nl: Vertaal gebruikerseigenschappen

en: Translate base slugs of custom post types and taxonomies (via WPML -> Taxonomy translation).
nl: Vertaal basis-slugs van aangepaste berichttypes en taxonomieën (via WPML -> Taxonomie vertaling).

en: Translate front-end texts you can customize from the WordPress admin like footer text, copyright notices, plugin options and settings, time format, widget texts, and more.
nl: Vertaal front-end teksten die u kunt aanpassen vanuit de WordPress-beheeromgeving, zoals voettekst, copyrightmeldingen, plugin-opties en -instellingen, tijdnotatie, widgetteksten en meer.

en: Translate strings
nl: Strings vertalen

en: Translate strings automatically, with your translators or a translation service
nl: Vertaal strings automatisch, met uw vertalers of een vertaaldienst

en: Translate strings in %s
nl: Strings in %s vertalen

en: Translate texts in admin screens
nl: Vertaal teksten in beheerschermen

en: Translate texts you can customize from the WordPress admin but which appear on the front-end.
nl: Vertaal teksten die u kunt aanpassen vanuit de WordPress-beheeromgeving maar die op de front-end verschijnen.

en: Translating Strings From Admin and Settings
nl: Strings uit beheer en instellingen vertalen

en: Translating User Meta Information With WPML
nl: Gebruikersmeta-informatie vertalen met WPML

en: Translation
nl: Vertaling

en: Translation complete
nl: Vertaling voltooid

en: Translation is in progress
nl: Vertaling is in uitvoering

en: Translation needed
nl: Vertaling nodig

en: Translation needs update
nl: Vertaling moet worden geüpdatet

en: Translation status:
nl: Vertaalstatus:

en: Translations for strings updated
nl: Vertalingen voor strings bijgewerkt

en: Unselect all strings that match this search
nl: Deselecteer alle strings die overeenkomen met deze zoekopdracht

en: Untranslated strings that I encounter while logged in
nl: Onvertaalde strings die ik tegenkom terwijl ik ben ingelogd

en: Untranslated strings that all logged in, logged out users, and site visitors encounter
nl: Onvertaalde strings die alle ingelogde, uitgelogde gebruikers en bezoekers van de site tegenkomen

en: Update Now
nl: Nu updaten

en: Updated %s translation is available
nl: Geüpdatete %s vertaling is beschikbaar

en: Updated or new translation files detected
nl: Bijgewerkte of nieuwe vertaalbestanden gedetecteerd

en: Updated translations (%d)
nl: Geüpdatete vertalingen (%d)

en: Usage
nl: Gebruik

en: Use WPML's %1$sTranslation Dashboard%2$s to send strings to translation.
nl: Gebruik WPML's %1$sVertaaldashboard%2$s om strings naar vertaling te sturen.

en: Use theme or plugin text domains when gettext calls do not use a string literal
nl: Gebruik thema of pluging textdomeinen als gettext-oproepen geen stringfouten gebruikt

en: Use this language as the default language for new strings in this domain
nl: Gebruik deze taal als standaard taal voor nieuwe strings in dit domein

en: WPML Package Translation is active but requires both the <a href="%s">WPML core</a> and WPML String Translation plugins to function properly.
nl: WPML Package Translation is actief maar vereist zowel de <a href="%s">WPML-kern</a> als de WPML String Translation-plugins om correct te functioneren.

en: WPML String Translation
nl: Wpml string vertaling

en: WPML String Translation is attempting to write .mo files with translations to folder:
nl: WPML String Translation probeert .mo bestanden met vertalingen naar de map te schrijven:

en: WPML String Translation is enabled but not effective, because WPML is outdated. Please update WPML first.
nl: WPML String Translation is ingeschakeld maar werkt niet omdat WPML verouderd is. Update eerst WPML.

en: WPML String Translation will send all strings to WPML’s Advanced Translation Editor and to the translation services which are used.
nl: WPML String Translation zal alle strings naar de Geavanceerde Vertaaleditor van WPML en naar de gebruikte vertaaldiensten sturen.

en: WPML allows you to translate user information like the name, nickname, biography, and more.
nl: WPML stelt u in staat om gebruikersinformatie zoals naam, bijnaam, biografie en meer te vertalen.

en: WPML could not delete the strings
nl: WPML kan de strings niet verwijderen

en: WPML could not detect the translation files (.mo) for %s. To fix this, visit your site's frontend in a secondary language. | WPML could not detect the translation files (.mo) for %s and %s. To fix this, visit your site's frontend in a secondary language.
nl[0]: WPML kon de vertaalbestanden (.mo) voor %s niet detecteren. Om dit op te lossen, bezoek de frontend van uw site in een secundaire taal.
nl[1]: WPML kon de vertaalbestanden (.mo) voor %s en %s niet detecteren. Om dit op te lossen, bezoek de frontend van uw site in een secundaire taal.

en: WPML found %s new or updated .mo files. Their texts were added to the translations table.
nl: WPML heeft %s nieuwe of bijgewerkte .mo-bestanden gevonden. Hun teksten zijn toegevoegd aan de vertalingstabel.

en: WPML has found new or updated translation (.mo) files and needs to scan them to find translatable strings.
nl: WPML heeft nieuwe of bijgewerkte vertaalbestanden (.mo) gevonden en moet deze scannen om vertaalbare strings te vinden.

en: WPML needs to update the database. This update will help improve WPML's performance when fetching translated strings.
nl: WPML dient de database up te daten. Deze update helpt de uitvoeren van WPML te verbetering als vertaalde strings tevoorschijn gebracht worden.

en: WPML will now track where your site's text (strings) appears as you browse both the admin and front-end.
nl: WPML zal nu bijhouden waar de tekst (strings) van je site verschijnt terwijl je zowel door de admin als de frontend bladert.

en: WPML's documentation on troubleshooting .mo files generation.
nl: Documentatie van WPML over het oplossen van problemen met het genereren van .mo-bestanden.

en: Waiting for translator
nl: Wachten op vertaler

en: We have detected a problem with some tables in the database. Please contact %1$sWPML support%2$s to get this fixed.
nl: We hebben een probleem ontdekt met sommige tabellen in de database. Neem contact op met %1$sWPML support%2$s om dit op te lossen.

en: With Priority:
nl: Met prioriteit:

en: Yes - disable these notifications completely
nl: Ja, deze mededelingen helemaal uitschakelen

en: You can add to the String Translations table texts that appear in the admin screens of the theme and plugins. To do this, go to %1$sAdmin Texts Translation%2$s
nl: U kunt teksten die in de beheerschermen van het thema en plugins verschijnen toevoegen aan de String Vertalingen tabel. Ga hiervoor naar %1$sBeheer Teksten Vertaling%2$s

en: You cannot add packages in this language to the basket since it already contains posts, packages or strings of another source language!
    					Either submit the current basket and then add the post or delete the posts of differing language in the current basket
nl: U kunt geen pakketten in deze taal aan het mandje toevoegen omdat het al berichten, pakketten of strings van een andere brontaal bevat!
    					 Stuur het huidige mandje in en voeg dan de post toe of verwijder de berichten van een andere taal in het huidige mandje.

en: You have selected strings belonging to a package. Please select all strings from the affected package or unselect these strings.
nl: U hebt strings geselecteerd die tot een pakket behoren. Selecteer alle strings van het pakket dat beïnvloed wordt of deselecteer deze strings.

en: You're trying to import strings that are already registered in %1$s. To import them as %2$s, first %3$schange the source language of existing strings%4$s using String Translation. Then, try importing them again.
nl: Je probeert strings te importeren die al geregistreerd zijn in %1$s. Om ze als %2$s te importeren, moet je eerst %3$sde brontaal van bestaande strings wijzigen%4$s via String Translation. Probeer ze daarna opnieuw te importeren.

en: hide textdomains
nl: verberg tekstdomeinen

en: none
nl: geen

en: show textdomains
nl: toon tekstdomeinen

en: x &nbsp;Clear filters
nl: x &nbsp;Filters wissen
